Aşağıda belirtilen maddeler, www.alanyawebsitesi.com web sitesi üzerinde alışveriş ve aşamalar için, Web Sitesi Kuruyorum genel gizlilik sözleşmesi kurallarını ve bilgilerini içermektedir. İp adresinizi sizi doğrulamak, web sitemizdeki sorunları gidermek, daha iyi bir hizmet almak ve ürün almak için kullanılacaktır.

 

Bu gizlilik ilkeleri Web Sitesi Kuruyorum tarafından gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler alanyawebsitesi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi, tc kimlik numarası, varsa vergi kimlik numarası vb.) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir.

Toplanan Kişisel Verileriniz, Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Web sitemizde sizlerin bilinçi izinleri dahilinde bazı verileriniz talep edilmekte ve kullanılmaktadır. Bunlar;

İp adresiniz
e-posta adresiniz
telefon numaranız
T.c. kimlik numaranız
Vergi kimlik numaranız (varsa)
isim – soyisim
adres ve benzeri..
gibi bilgiler, kayıt, iletişim, e-posta ve benzeri formlar’da istenmektedir ve doğru olarak belirtilmeli, kişi tarafından onaylanmalıdır.

Bu bilgileri kullanıcı işlemleri için, fatura teslimatınız için, acil durumlar için ve sipariş yönergeleri de dahil olmak üzere kullanılmaktadır. Kullanıcılarımız dilerse müşteri panelinden bilgilerini değiştirebilir, dilerse bizimle destek@alanyawebsitesi.com e-posta adresinden veya destek talebi oluşturarak bilgilerini sildirebilirler.

 

Web sitemizde bilgi kaybını, izin verilmeyen kullanımları ve herhangi bir siber ve izinsiz müdahaleyi engellemek amacıyla bazı güvenlik yöntemleri ve araçları kullanılmaktadır. Bunlar;

2. taraf için dosya ve klasör erişim izin kısıtlaması
SSL Sertifikası
Web sitemiz, Linux Centos Server x64 teknolojisi kullanmakta ve çalışmaktadır. Bu server için önerilen güvenlik eklentileri güncel olarak kurulup takip edilmektedir
WordPress altyapısı için geliştirilen en popüler security eklentiler arasında olan yazılım kullanılarak, hatalı girişleri kalıcı veya geçici olarak engellemektedir
Online ödeme ve işlem

Ödeme için kullanılan kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizin hiçbiri veritabanımızda saklanmaz. Web sitemizden satın almak istediğiniz ürün veya hizmetlerin ücreti, bağlantılı olarak ödeme aracı firma tarafından tahsil edilerek onaylanmaktadır. Web Sitesi Kuruyorum, bünyesinde müşteriye ait hiçbir kart bilgisini barındırmaz, talep etmez.

Toplanan Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçlarla Aktarılabileceği

Bizimle paylaştığınız e-posta ve telefon gibi iletişim amaçlı kullanılan kişisel verileriniz; faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız ve/veya verdiğimiz, sözleşmesel ilişki içerisinde bulunduğumuz, iş birliği yaptığımız, yurt içi ve yurt dışındaki 3. şahıslar ile kurum ve kuruluşlara ve talep halinde adli ve idari makamlara, gerekli teknik ve idari önlemler alınması koşulu ile aktarılabilecek, indirimler’den, duyurular’dan ve bildirimlerden haberdar olmanız adına, toplu ileti göndermek için de kullanılabilecektir.

Tüm bunlar doğrultusunda; kişisel verilerinizi önemsiyor ve koruyoruz. Herhangi bir istenmeyen ve yasadışı aksaklık sebebiyle, verilerinizi güvene almak amacıyla, veritabanımızdan ve loglar’dan tamamen kaldırabiliriz.

Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullandığınız sürece bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız. Web Sitesi Kuruyorum gizlilik sözleşmesini dilediği zaman değiştirebilir ve bu hakkını gizli tutar.

Bilgilendirme: sitemizin içerisinde farklı internet sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Söz konusu olan gizlilik politikalarımız sadece alanyawebsitesi.com’a ait olup diğer internet sitelerinin içeriklerinden alanyawebsitesi.com sorumlu değildir.

 

Web sitemizi müşterilerimiz, web sitemizi bu kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır.


Bu politika metni güncellenmiş olabilir. En doğru ve güncel haline ulaşmak için www.alanyawebsitesi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.